Vi har fyra Jetson-fåtöljer i närmast... - Crafoord Auktioner | Facebook
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. "Eva hög", grönt skinn, kudde med skadat skinnband. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Bruno Mathsson fåtölj Eva - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj “Eva” design Bruno Mathsson - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj, Eva, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Sadelgjord, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Bruno Mathsson Eva - Stockholms Auktionsverk
Fåtölj med linnegjord. Modell Eva låg. Brännsign. Bruno Mattsson Made in Värnamo 1993. – Auktionshuset i Örebro AB
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Eva", Firma Karl Mathsson, Värnamo, 1968. - Bukowskis
FÅTÖLJ, "Eva hög", Bruno Mathsson, för Karl Mathsson, Värnamo, 1963. - Bukowskis
Bruno Mathsson, fåtölj, "Eva", Firma Karl Mathsson, daterad 1971. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJ "Eva" för firma Karl Mathsson, Värnamo, handsignerad 1941. - Bukowskis
Netauktion - Fåtölj "Eva" Bruno Mathsson
Bruno Mathsson, fåtölj, "Eva Hög" | Auktion karljohanauktioner.se
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Dux, Eva Hög, Höjd: 111 - 1323 1041 - Metropol Auktioner
Bilder för 927138. FÅTÖLJ, "Eva Hög", Bruno Mathsson, By Dux, Sverige, 1960-talet. - Auctionet