Home

Grundskola små Översittare ledecká světový pohár v usa rusa ÖVERVÄLDIGANDE Stänk

Znovu na stupních vítězů. Ledecká se v alpské kombinaci blýskla třetím  místem - Pražský deník
Znovu na stupních vítězů. Ledecká se v alpské kombinaci blýskla třetím místem - Pražský deník

Výsledky SP v alpském lyžování 2019/20: Ester Ledecká v TOP 10 | iSport.cz

Ledecká dojela ve sjezdu v Ga-Pa třetí. Na lyžích slaví druhé pódium ve  Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká dojela ve sjezdu v Ga-Pa třetí. Na lyžích slaví druhé pódium ve Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Když na svahu chybí Ester Ledecká, vyhrává Ramona - Seznam Zprávy

Ledecká si dojela pro zlato. Při druhém startu ve Světovém poháru po  zranění neměla konkurenci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká si dojela pro zlato. Při druhém startu ve Světovém poháru po zranění neměla konkurenci | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová |  ČeskéNoviny.cz
Ledecká dojela třetí ve sjezdu SP v Cortině, vyhrála Goggiaová | ČeskéNoviny.cz

Lyžařky se na Světovém poháru nedočkaly ani druhého sjezdu. Ledecká musí  čekat do 8. prosince | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lyžařky se na Světovém poháru nedočkaly ani druhého sjezdu. Ledecká musí čekat do 8. prosince | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Senzační triumf Ledecké. Na lyžích poprvé vyhrála sjezd Světového poháru |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Senzační triumf Ledecké. Na lyžích poprvé vyhrála sjezd Světového poháru | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Ledecká nezačala Světový pohár podle představ, pro nejbližší závody nejspíš  vymění lyže za snowboard | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká nezačala Světový pohár podle představ, pro nejbližší závody nejspíš vymění lyže za snowboard | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká v super-G třicátá. Pojede do Švýcarska? | Barrandov.tv

SP v alpském lyžování 2023/2024: program, kalendář ⛷️ | BetArena.cz

Ledecká bodovala i v super-G a je nejlepší Češkou ve Světovém poháru |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ledecká bodovala i v super-G a je nejlepší Češkou ve Světovém poháru | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Ledecká dnes online »» kdy jede, program závodů 2024 ▶️ live stream |  BetArena.cz
Ledecká dnes online »» kdy jede, program závodů 2024 ▶️ live stream | BetArena.cz

Ledecká má smůlu. Sjezd v Lake Louise, kde loni triumfovala, se nepojede -  Aktuálně.cz
Ledecká má smůlu. Sjezd v Lake Louise, kde loni triumfovala, se nepojede - Aktuálně.cz

Ester Ledecká - Wikipedia

Dvě setiny od pódia. Ledecká končí ve druhém sjezdu v Lake Louise čtvrtá -  iDNES.cz
Dvě setiny od pódia. Ledecká končí ve druhém sjezdu v Lake Louise čtvrtá - iDNES.cz

Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro  třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování na SNOW.cz - SNOW.cz
Světový pohár 2019/20: Ozvěny po zlatém sjezdu. Atomic bral v USA skoro třetinu top 10 - Závodní lyžování - Články o lyžování na SNOW.cz - SNOW.cz

Ledecká skončila ve sjezdu v Zauchensee čtyřiadvacátá, vyhrála Goggiaová -  Aktuálně.cz
Ledecká skončila ve sjezdu v Zauchensee čtyřiadvacátá, vyhrála Goggiaová - Aktuálně.cz